



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей гриль перетворює звичайну гру на справжнє барбекю-шоу! Парогенерація, світлові та звукові ефекти виглядають дуже правдоподібно, а набори посуду та продуктів допомагають влаштовувати уявні пікніки. Малюк може сам “вмикати” гриль через розпалювач або важелі, як у справжньому приладі. Така іграшка чудово розвиває фантазію та дрібну моторику.
Особливості:
- розміри гриля без ніжок: 37,5х30х17,5 см;
- працює від 3-х батарейок типу “АА” (не додано до комплекту);
- підсвічування;
- звуки;
- парогенерація;
- посуд;
- продукти;
- працює від "розпалювача" або важелів на грилі;
- набір виготовлено з якісних матеріалів, які є безпечними для здоров’я дитини.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип | Іграшкова кухня |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 375 мм |
| Ширина | 300 мм |
- Ціна: 1 857 ₴
- Немає в наявності
- Код: WD 503 A
Гриль іграшковий дитячий (підсвічування, звуки, парогенерація, продукти, посуд, на батарейках) WD 503 A
1 857 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

