




Зустрічайте іграшковий туалетний столик — місце, де маленькі модниці можуть творити справжні дива краси! Цей столик не просто аксесуар, а справжній центр творчості та догляду, який захоплює увагу яскравими світловими і звуковими ефектами. Він створює атмосферу справжнього салону краси, де кожна дитина відчує себе професіоналом.
Комплектація:
-
Іграшковий туалетний столик з краном та дозатором для мила
-
Вбудоване дзеркало з підсвіткою
-
Фен, плойка, розчіска
-
Аксесуари – обруч для волосся, набір прикрас, помади, різні флакони
-
Зубні щітки та зубна паста
-
Рушник
Інтерактив:
-
Дзеркало з яскравою LED підсвіткою для ідеального освітлення під час гри. Увімкнути/вимкнути підсвітку можна за допомогою сенсорної кнопки, що вбудована у дзеркало
-
Звукові ефекти: грають різні заспокійливі мелодії, що додають гарної атмосфери під час гри
Особливості:
-
Столик має ергономічну та міцну конструкцію у привабливому дизайні, що миттєво зачаровує маленьких модниць
-
В комплекті усе необхідне для цікавої сюжетно-рольової гри по догляду за собою
-
Помпова подача води: воду потрібно залити у раковину, та після натискання кнопки на крані, вона потече
-
Дозатор мила, що працює як справжній, додає грі динаміки і веселощів
-
Нижня поличка для зручності зберігання додаткових елементів
-
Матеріали міцні, безпечні та приємні на дотик, що гарантує довговічність і комфорт під час гри
Розвиток:
Уява, сюжетне мислення, дрібна моторика, гігієна та догляд за собою.
Живлення:
Працює від 3 батарейок типу АА (не входить у комплект)
Упаковка:
Коробка
Розміри:
-
Розміри упаковки: 69,5×10,5×55 см
-
Розміри іграшки: 53×29×72 см
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 720 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 290 мм |
- Ціна: 1 550 ₴
- В наявності
- Код: 008-960
Трюмо дитяче (дзеркало з підсвіткою, вода, звук, аксесуари, батарейки) 008-960
2 095 ₴
1 550 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний




