
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комбайн 0488-169 - реалістична модель справжньої сільськогосподарської техніки.
Відмінна деталізація, наявність інерційного механізму та рухомих елементів робить іграшку неймовірно захоплюючою та функціональною у процесі гри.
Комбайн представлений у 2-х видах, кожен з яких оснащений інерційним механізмом та функціональними деталями.
Дитина отримати можливість дізнатися більше про фермерські господарства, транспорт та механізми, які використовують для різного виду робіт.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Комбайн |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина | 170 мм |
- Ціна: 417 ₴
- Спосіб упаковки: 1682088801

