
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комбайн інерційний 8489/8589 - реалістична модель справжньої сільськогосподарської техніки.
Відмінна деталізація робить іграшку неймовірно захоплюючою та функціональною в процесі гри.
Іграшка оснащена інерційним механізмом.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Комбайн |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 430 ₴
- Спосіб упаковки: 1682088804

