


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча машинка 3151В виконана у стилі мультяшної тварини. У машинки є очі і при натисканні на копку, відкривається пащу, що робить модель цікавішою і привабливою.
Машинка легка, але міцна. Задні колеса мають інерційний механізм.
Де б Ваша дитина не знаходилася, дитяча машинка 3151В створюватиме для нього атмосферу радості та веселощів.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Всюдихід |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 405 ₴
- Спосіб упаковки: 1682088808

