




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий універсальний візок 2 в 1 Expander Elite (Експандер Еліт) – елегантна коляска з високоякісної тканини для дитини від народження до 3-4 років. Це відмінний варіант для прогулянок за будь-якої погоди в місті або загородою. Великі надувні колеса та продумана амортизаційна система впоратися з будь-якими дорогами, ніжно заколисуючи дитину. Компактне додавання дозволить легко перевозити коляску в машині.
Набір складається з рами, коліс, люльки для новонародженого та прогулянкового блоку. Крім сумки для мами в комплект входить цікава новинка - сумка-органайзер із кріпленням до люльки. Важливі речі завжди будуть під рукою під час прогулянки. Дощовик обов'язково знадобиться у дощову погоду або за дуже сильного вітру.
Кожен блок має індивідуальні налаштування, які дозволяють зробити перебування в моделі максимально комфортним.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
]]>
Набір складається з рами, коліс, люльки для новонародженого та прогулянкового блоку. Крім сумки для мами в комплект входить цікава новинка - сумка-органайзер із кріпленням до люльки. Важливі речі завжди будуть під рукою під час прогулянки. Дощовик обов'язково знадобиться у дощову погоду або за дуже сильного вітру.
Кожен блок має індивідуальні налаштування, які дозволяють зробити перебування в моделі максимально комфортним.
Особливості та переваги коляски Expander Elite:
Люлька:
- Каркасна люлька для дитини від народження до 9 кг, приблизно до 6-8 місяців.
- Високоякісні матеріали з водовідштовхувальним просоченням.
- Бавовняна внутрішня оббивка знімається для прання.
- М'який матрацик.
- Накидка на ніжки з фіксацією на блискавці та великим відворотом.
- На капюшоні ручка для перенесення.
- Цікава особливість - невелика сумка органайзер з кріпленням до люльки.
- Розмір спального ложа см (ДхШхВ): 76х36х15
- Зовнішні габарити люльки см (ДхШхВ): 85х42х21
- Вага люльки в кг (без накидки): 4,7
- Вага люльки з шасі в кг: 14,5
- Габарити люльки + шасі у зібраному вигляді в см (ДхШхВ): 91х58х120

- Для дітей віком від 6 місяців.
- Блок реверсивний з установкою по ходу/проти ходу руху.
- Утеплений чохол на ніжки.
- Рім'яна система нахилу спинки до горизонтального положення.
- Ручка-бампер знімна з міжніжною тканинною перегородкою.
- Підніжка піднімається.
- 5-точкові ремені безпеки.
- Великий капюшон.
- Висота та ширина спинки прогулянкового блоку в см (ДхШ): 46х35
- Довжина (глибина) та ширина сидіння прогулянкового блоку в см (ДхШ): 24х33
- Внутрішні розміри блоку см (ДхШ): 90х33
- Вага сидіння в кг (без накидки): 5,2
- Вага прогулянкового блоку з шасі в кг: 15
- Габарити прогулянкового блоку + шасі в зібраному вигляді см (ДхШхВ): 90х58х120



- Рама з компактною книгою.
- Всі колеса надувні.
- Передні колеса поворотні з фіксацією.
- Амортизація на колесах та регульована на рамі коляски.
- Зручне гальмо.
- Великий кошик для покупок.
- Ручка регулюється по висоті.
- Розмір кошика для покупок у см (ДхШхВ): 43х36х25
- Тип гальма: ножний з 1-ою педаллю
- Ширина колісної бази см: 58
- Діаметр передніх коліс см: 22
- Діаметр задніх коліс см: 28
- Вага шасі в кг: 9,8


У комплекті: сумка для мами, дощовик, органайзер.


Розміри моделі:
- Вага товару в упаковці: 24 кг
- Габарити упаковки: 60х55х90 см
- Об'єм 0,297 м3
- Вага коляски: 15 кг
- Габарити в розібраному вигляді 90х58х120 см
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
]]>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Expander |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Комплектація коляски | Дощовик, Люлька, Чохол-накидка на ніжки, Сумка для дитячих речей, Кошик для покупок, Прогулянковий блок |
| Матеріал коліс | Гума |
| Механізм складання | Книжка |
| Перекидна ручка | Ні |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Система амортизації | Пружини |
| Стан | Новий |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Тип коляски | Універсальна/комбінована |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Колір | Рожевий |
| Кількість точок опори | Чотири точки |
| Ширина передньої і задньої осі | Різна |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Вага | 14.5 кг |
| Висота | 120 см |
| Висота спинки | 46 см |
| Глибина сидіння | 24 см |
| Діаметр задніх коліс | 28 см |
| Діаметр передніх коліс | 22 см |
| Довжина | 91 см |
| Довжина спального місця | 76 см |
| Ширина | 58 см |
| Ширина колісної бази | 58 см |
| Ширина сидіння | 33 см |
| Ширина спального місця | 36 см |
| Ширина спинки | 35 см |
| Додаткові характеристики | |
| Вага люльки | 4.7 кг |
| Вага прогулянкового блоку | 5.2 кг |
| Вага шасі з колесами | 9.8 кг |
| Горизонтальне положення спинки | Так |
| Два положення блоків на рамі | Так |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Регулювання висоти ручки | Так |
| Регульована підніжка | Так |
| Гальмівна система коляски | Заднє стоянкове гальмо |
- Ціна: 10 291,81 ₴
- Спосіб упаковки: 1709367858
- Немає в наявності
- Код: ELT-60305 Rose
Дитячий універсальний візочок 2в1 Expander Elite ELT-60305 Rose Рожевий | Коляска Rico
10 291,81 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю






