-28%




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huile Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 13 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 21 см |
| Мови | Англійська |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 130 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Функція автоматичного відключення | Так |
- Ціна: 488 ₴
- Спосіб упаковки: 1725281976
- Готово до відправки
- Код: 998
Музична іграшка Рибка "Huile Toys" (їздить, пісня англійською мовою, з підсвічуванням) 998
677 ₴
488 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
