
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трюмо оснащене безпечним декорованим дзеркалом. У висувній скриньці знаходяться необхідні для маленьких принцес аксесуари: фен, гребінець, намисто, кільця, шпильки для волосся та ін. Є музична панель.
Декороване дзеркало є безпечним для дитини. При натисканні функціональної клавіші дверцята дзеркала повільно відчиняються, загоряється світло, грає музика. Фен при натисканні на кнопку "гуде".
Трюмо та фен працюють від батарейок (у комплект не входять) (4 х 1,5 VAA).
Комплектація: 8 предметів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 8 |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Перукар, салон краси |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 710 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 270 мм |
- Ціна: 1 991 ₴
- Спосіб упаковки: 1725450968
- Немає в наявності
- Код: 661-21 IG
Дитяче трюмо для дівчинки (підсвічування, мелодія, набір аксесуарів, стільчик, на батарейках, в коробці) 661-21
1 991 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

