



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мікроскоп дитячий ідеально підійде для перших самостійних дослідів вашого
дитини. Прилад призначений для маленьких дітей, які цікавляться
навколишнім світом, тому дуже простий у використанні. Заняття з мікроскопом
дозволять вашому маленькому досліднику відкрити багато нового.
Збільшення можливе у 100x, 200x, 450x.
Розміри мікроскопа: д - 10 см, ш - 8 см, - 24 см.
Працює від батарейок (2х1,5 V AA).
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Мікроскоп |
| Колір | Синій |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 403 ₴
- Спосіб упаковки: 1725970538

