
Цей ігровий набір є зменшеною копією реального хокейного поля, на якому проходять світові чемпіонати.
Ваш малюк зможе організувати прямо у себе в кімнаті неймовірно видовищні турніри, в якому пристрасті та жага до перемоги будуть розпалюватися до межі.
Правила гри дуже прості і нічим не відрізняються від звичайного хокею: необхідно забити якнайбільше шайб у ворота суперника, але при цьому не забувати про захист свого боку.
На ігровому полі розташувалися дві сильні команди - червоні та сині. Кожна з команд налічує по 6 гравців, де кожен спортсмен на спині має номерний знак.
Керувати фігурками необхідно за допомогою спеціальних металевих штанг, встановлених з двох сторін ігрового поля. У кожного гравця траєкторія руху різноманітна.
Така особливість робить гру ще більш захоплюючою та допомагає розвивати уважність, швидкість реакції та прагнення до перемоги.
Вирішальний точний удар по шайбі і одна з команд може отримати заповітний кубок!
Особливості:
- стильний та ергономічний дизайн;
- лічильне табло;
- запуск шайби:
- металеві штанги.
Комплектація:
- ігрове поле;
- 12 гравців;
- ворота;
- шайба;
- запуск шайби;
- лічильне табло;
- елементи кріплення.
Розмір ігрового поля - 52,5х6х28,5 см.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
]]>| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 39 мм |
| Довжина паковання | 71 мм |
| Кількість куль у комплекті | 2 шт. |
| Тип | Аерохокей |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір ігрового поля | Білий |
| Ширина паковання | 10 мм |
- Ціна: 1 532 ₴
- Спосіб упаковки: 1725993047
- Немає в наявності
- Код: В 2123
Настільний хокей В 2123 (на штангах, запускач шайби, лічильне табло)
1 532 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний

