-28%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Носоріг - це один із найбільших сухопутних жителів на планеті, що посідає почесне друге місце серед травоїдних після слона. Товста шкіра утворює дуже глибокі складки та формує візуальні пластини. А довгий ріг дозволяє розділяти чагарники, тим самим допомагаючи собі добувати корм.
Відмінна деталізація та ефектні звуки, якими оснащена іграшка неодмінно надати Вашій дитині торкнутися чарівного світу дикої природи!
особливості:
- максимально опрацьований дизайн;
- відмінна деталізація;
- іграшка виконана з високоякісної гуми;
- наповнювач – синтепон;
- Знімний музичний чіп;
- Характерні звуки реву.
- Розмір: 39х15х18 см.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Дика тварина |
| Ширина | 120 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 180 мм |
| Довжина упаковки | 390 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
- Ціна: 604 ₴
- Спосіб упаковки: 1731880060
- В наявності
- Код: МН 2187
Фігурка тварини "Носоріг" (звуковий ефект) МН 2187
838 ₴
604 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
