
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Аерофутбол 9705-2 (48/2) підсвітка, музика, пара воріт, 2 різновиди, у коробці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 670 мм |
| Довжина | 660 мм |
| Стан | Новий |
| Тип гри | Футбол |
| Ширина | 640 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 215 мм |
| Довжина упаковки | 315 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
- Ціна: 463 ₴
- Спосіб упаковки: 1736194160
- Немає в наявності
- Код: 9705-2
Аерофутбол 9705-2 (48/2) підсвітка, музика, пара воріт, 2 різновиди, у коробці
463 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

