
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трансформер Оптімус прайм 7787 - це класична модель із серії "Change" з усіма улюбленого фільму про машини.
Вірні варти ніколи не дозволять, щоб Земля постраждала від загарбників!
Представлено модель роботом-трансформером:
- червоний тягач із синіми мовами вогню на кабіні.
Кожна модель трансформується за кількість кроків.
Комплектація:
- Робот-трансформер;
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Синій |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 420 ₴
- Спосіб упаковки: 1736194161

