-28%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туалетний перукарський стіл з світлом і звуком.
Він виглядає у круглому портфелі, який імітує сумку.
Також є ремінь, щоб його можна було транспортувати з одного місця до іншого.
Працює від 2-х батарейок ААА, які не входять до комплекту.
Приблизні розміри: 36x25, 5x41 см.
Рекомендований вік від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Перукар, салон краси |
| Упаковка | Кейс |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 410 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 255 мм |
- Ціна: 771 ₴
- Спосіб упаковки: 1742932791
- В наявності
- Код: 0807-36
Набір перукаря з туалетним столиком для дівчинки (світло, звук, дзеркало, фен, аксесуари) 0807-36
1 071 ₴
771 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


