




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий набір перукаря в валізі , трюмо - валіза, фен, аксесуари 25734
Набір перукаря у валізі:
- валіза розкладається в трюмо з дзеркалом, також у валізі безліч іграшкових аксесуарів перукаря:
- фен, гребінець, дзеркало, намисто флакончики.
Чудовий подарунок для маленької красуні.
Габарити в упаковці: 26-22-10 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 32 |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Перукар, салон краси |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 982 ₴
- Спосіб упаковки: 1794702510
- Немає в наявності
- Код: 25734
Дитячий набір перукаря у валізі 3в1 (салон краси, трюмо з дзеркалом, фен, аксесуари, 32 предмети) 25734
982 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю


