
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий набір перукаря для дівчинки в валізі-рюкзаку 8722 створено для маленьких принцес, які люблять наслідувати мамі або діснеївським героїням. Дитячий столик невеликого розміру, виконано з міцного пластику. У наборі до дитячого столика завжди є цікаві аксесуари у вигляді фена і різних пляшечок, що імітують косметику.
Трюмо стане чудовим подарунком для дівчинки віком від 3-х років.
Опис
- Фен&;
- Сумочка
- гребінець
- Буси
- Шпильки
- Флакони
- Складається у валізу
Характеристики
- Упаковка Коробка
- Розмір коробки 20-23-11см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 40 |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Перукар, салон краси |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 746 ₴
- Спосіб упаковки: 1794702513
- Немає в наявності
- Код: 8722
Ігровий набір перукаря в рюкзаку (40 предметів, розкладний столик, аксесуари, фен, гребінець) 8722
746 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

