
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фантастична краса арбалет стане чудовим способом весело та корисно провести дозвілля самому або влаштувати змагання на влучність разом із друзями. Кожна деталь іграшки максимально опрацьована, щоб дитина відчула всі переваги нової стрілецької зброї.
Встанови мішень, натягни тятиву, заряди стрілу, прицілься і покажи всю свою майстерність влучення прямо в ціль!
Особливості:
- арбалет оснащений знімним лазерним прицілом (батарейки представлені в комплекті);
- набір доповнений пластиковою мішенню з цифровими відмітками;
- в комплекті представлені 3 стріли з присосками та зручний футляр для них;
- забарвлений у камуфляжний колір;
- всі ігрові елементи виготовлені з якісного зносостійкого пластику, що витримує тривалу та активну експлуатацію.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 6 років |
| Комплектація мішенню | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Лазерний приціл |
| Стан | Новий |
| Тип | Арбалет |
| Тип боєприпасів | Стріли |
| Колір | Зелений |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 280 мм |
| Довжина упаковки | 540 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 788 ₴
- Спосіб упаковки: 1795855931
- Немає в наявності
- Код: J 1804 B
Дитячий іграшковий арбалет (лазерний приціл, мішень) J 1804 B
788 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

