
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Активні ігри завжди корисні, особливо для підростаючого організму. Для таких ігор існує велика кількість різноманітних іграшок та наборів.
Арбалет з оптичним прицілом 35881 L відноситься до спортивної серії іграшок.
У комплект з арбалетом входить оптичний приціл, який працює від батарейок типу AG13 (входять до комплекту), мішень, сагайдак і 4 стріли на присосках.
Стрільба з арбалета розвиває такі позитивні навички, як точність і спритність, тренує координацію.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 6 років |
| Комплектація мішенню | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Лазерний приціл |
| Стан | Новий |
| Тип боєприпасів | Присоски |
| Колір | Зелений |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 280 мм |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 65 мм |
- Ціна: 698 ₴
- Спосіб упаковки: 1795855938
- Немає в наявності
- Код: 35881 L
Дитячий арбалет з мішенню (стріли на присосках, лазер, оптичний приціл, в дисплеї) 35881 L
698 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

