




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ортопедичний рюкзак (ранець) до школи фіолетовий для дівчинки 1 Вересня H-11 Trolls для 1-4 класу. Каркасний шкільний рюкзак із пластиковими вставками, що забезпечують жорсткість спинки та боковин. В основному відділенні є рухомі роздільники з еластичною стрічкою та прозора кишеня для розкладу. На передній панелі — об'ємна кишеня та колечко для брелока.
Характеристика:
Характеристика:
- Габарити: 26х34х14 см
- Об'єм: 12 літрів
- Вага: 950г.
- Основний матеріал: поліестер
- Особливості:
- Каркасний шкільний рюкзак із пластиковими елементами, забезпечує жорсткість спини та боковин.
- На передній панелі ранця об'ємна кишеня, а також бічні кишені для пляшечки з водою та ін.
- Широкі та зручні лямки, регульовані, S-подібної форми.
- М'яка основна прогумована ручка для зручного перенесення й додаткова ручка-петля.
- Додатково: відділення для лептопу.
- Світловідбивні елементи — 6 шт.
- Виробник: 1 вересня, Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1 Вересня |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 950 г |
| Висота | 33.5 см |
| Глибина | 13.5 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 12 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Регульовані лямки, Світловідбивні елементи |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см), S(115-130 см) |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Казки, кіно, мультфільми |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 26 см |
- Ціна: 1 132 ₴
- Спосіб упаковки: 1828106203
- Немає в наявності
- Код: 553359
Рюкзак шкільний каркасний (зріст 115-130 см) 1 Вересня H-11 Trolls
1 132 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю


