

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колекційні динозаври-трансформери виконані за мотивами популярного анімаційного мультсеріалу. Кожна модель має свої унікальні особливості, які полягають у частковому перевтіленні в потужну будівельну техніку.
Модель 21035 представлена в трьох різних видах:
- бур;
- самоскид закритого типу;
- екскаватор.
Дінозаврик з відмінно опрацьованим дизайном дуже схожий на свого мультиплікаційного прототипу, у нього великі очі, миловидна посмішка та досить великі деталі, які легко піддаються трансформації.
Зберіть всю колекцію динозаврів із величезної серії “DinoTrux” і втілюйте захоплюючі сюжети у реальність.
Комплектація:
- динозавр;
- фургончик.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Динозавр |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 50 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 170 мм |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 110 мм |
- Ціна: 605 ₴
- Спосіб упаковки: 1830375662

