-29%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водні бластери — одна з найпопулярніших іграшок серед дітей, особливо в теплу пору року. Адже за допомогою них можна влаштувати справжній бій на березі озера, річки чи басейну. Водний бластер «X-Shot Fast Fill Small» має оригінальний, яскравий дизайн, тому він точно приверне увагу вашого малюка. А ще він невеликий та його легко тримати маленькими руками.
В іграшку вбудований потужний водяний механічний поршень, який розприскує воду на відстань до 10 метрів.
Розвиває фантазію, увагу та рухливість.
Іграшка призначена для хлопчиків.
Вік: від 6 років.
Розмір упаковки: 5x25x15 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-Shot |
| Вікова група | Від 6 років |
| Максимальна дальність стрільби | 10 м |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Водне зброю |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 50 мм |
- Ціна: 530 ₴
- Спосіб упаковки: 1832288820
- В наявності
- Код: 56220R
Водний бластер X-Shot Warfare Fast Fill Small 56220R
747 ₴
530 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
