
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленькі любителі настільних ігор прийдуть у неймовірне захоплення, як тільки побачать нову іграшкуБільярд 2039А. Чудовий Настільний більярд такий схожий на справжній, як у дорослих, що діти із задоволенням приступлять до захоплюючих змагань у спробах забити кулі у лузи.
За допомогою цієї гри ви легко відвернете свою дитину від його улюблених гаджетів. На такому мініатюрному столику можна влаштувати справжні змагання між друзями чи родичами. Це позитивно позначиться на розвитку малюка, потренує його дрібну моторику, координацію рухів.
Розмір гри: 63,5-34-10,5см
Кий 2шт
Розмір коробки 64-35,5-11 см.
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал столу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Більярд |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Колір ігрового поля | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 630 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 110 мм |
| Довжина упаковки | 640 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 355 мм |
| Комплектація | |
| Кий | 2 шт. |
- Ціна: 1 891 ₴
- Спосіб упаковки: 1832760741
- Немає в наявності
- Код: 2039А
Настільний більярд (дерев'яний, розмір столу 63,5-34-10,5см, кий 2шт, кулі) 2039А
1 891 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

