


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільний більярд 4040 - це високоякісна мінімізована благородної спортивної гри.
З чудовим більярдом дитина зможе влаштовувати змагання з друзями чи з батьками, не виходячи зі своєї кімнати, розвиваючи при цьому здоровий дух суперництва, тренуючи дрібну моторику рук, координацію та інші позитивні навички.
Підстава та знімні ніжки столу виконані з легкого первинного пластику, а як покриття використовується м'яке і дуже приємне на дотик сукно.
У комплект входить 2 пластикові киї довжиною - 34 см і пронумеровані різнокольорові кульки.
Комплектація:
- стіл;
- 6 ніжок;
- 6 знімних луз;
- 2 кия;
- 16 куль;
- трикутник.
Розмір столу - 55 см х 33 см х 15 см.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал столу | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Більярд |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Колір ігрового поля | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Довжина упаковки | 560 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 330 мм |
| Комплектація | |
| Кий | 2 шт. |
- Ціна: 1 068 ₴
- Спосіб упаковки: 1832760742

