
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна гра для майбутніх футболістів та їх друзів. Комплект включає поле для гри. Ця гра допоможе розвинути дитині дрібну моторику, логічне мислення, а також вивчити базові правила гри у футбол.
Характеристики:
Вік: від 5 років
Матеріал: дерево
Кількість гравців: 2
Шкала ведення рахунку: зі шкалою
Розмір ігрового столу : ш59-д71-в15,5см / поле 65-36см
Розмір у коробці: 67х28х37 см
Упаковка: картонна коробка
Комплектація: Ігрове поле, 2 м'ячики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал опор столу | Натуральне дерево |
| Матеріал плити ігрового поля | Натуральне дерево |
| Матеріал столу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільний футбол |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Колір ігрового поля | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Довжина | 710 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 670 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 360 мм |
- Ціна: 2 122 ₴
- Спосіб упаковки: 1832760765
- Немає в наявності
- Код: 1081А
Настільний футбол на штангах (дерев'яний, на ніжках, 2 м'ячі, ігрове поле 65-36см) 1081A
2 122 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

