




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак Kite K20-813M-2 виконаний із міцного поліестеру в спортивному стилі. Яскравий рожевий врівноважує стильна строчка з Kite і контрастне оздоблення в чорному кольорі.
Модель легка та функціональна. Активні школярі оцінять зручність і легкість, скрупульозні студенти — мультифункціональність.
Рюкзак Kite зовні:
- ортопедична спинка Air Comfort для підлітків і школярів з повітропроникними м'якими подушечками вздовж хребта повторює природний вигин і знижує навантаження на спину;
- лямки з вентильованою сіточкою підтримують правильну поставу, запобігають дискомфорту в зоні шиї та плечей;
- 2 бічні кишені на гумці, куди поміщається пляшечка для води та невеликий термос;
- ущільнена м'яка ручка, а також ручка-петля;
- посилене дно не прогинається під вагою книг, зберігає стійкість рюкзака;
- світловідбивні елементи з усіх боків рюкзака гарантують безпеку на дорозі в темну пору доби.
Рюкзак Kite всередині:
- 2 основні відділення;
- 1 передний карман;
- органайзер;
- знімна ключниця;
- колір підкладки: рожевий.
Матеріал: полиэстер. Зносостійкий, витримує навантаження на розриви. Тканина стійка до блякнення, тривалий час зберігає первісний вигляд і характеристики. Якісна фурнітура забезпечує надійну та плавну роботу замків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 600 г |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 16 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 19.5 л |
| Особливості | Регульовані лямки, Світловідбивні елементи |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Великий |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см) |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 28 см |
- Ціна: 937 ₴
- Спосіб упаковки: 1858956486
- Немає в наявності
- Код: K20-813M-2
Рюкзак шкільний ортопедичний для підлітка Kite Education 813M-2
937 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю





