



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір перукаря 623-1004
Діти - це великі наслідувачі! Вони хочуть бути схожими на дорослих, люблять копіювати батьків, обігруючи побутові моменти, пізнають навколишній світ. Подаруйте дитині перукарський набір. Це точна реальної професійної техніки.
З чудовим перукарським набором дівчинка відчує себе майстром-стилістом. Вона зможе робити різні зачіски, експериментувати з подружками, влаштовувати покази модних зачісок та майстер-класи. Іграшка абсолютно безпечна для дитини, виготовлена із міцних якісних матеріалів.
У наборі : фен, ножиці, шпильки, окуляри, гребінець, дзеркало, 26 предметів.
Характеристики:
- Розмір стійки 35-16-40см
- Вік: від 3 років
- Матеріал: пластик
- Розмір в упаковці: 41,5-34-6,5см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 21-30 |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Перукар, салон краси |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 160 мм |
- Ціна: 859 ₴
- Спосіб упаковки: 1899786891
- Немає в наявності
- Код: 623-1004
Ігровий набір перукаря (стіл, фен, ножиці, шпильки, окуляри, гребінець, дзеркало, 26 предметів) 623-1004
859 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

