
Маленькій красуні просто не обійтися без такого чарівного трюмо, цей косметичний столик стане прикрасою будь-якої кімнати. Організувати вдома салон краси для юної модниці з таким трюмо не проблема.
До комплекту входить:
- фен з якого дме повітря та відтворюється характерний звук,
- гребінці та гумки для волосся,
- помади,
- лаки для нігтів і багато іншого, щоб маленька принцеса завжди була на висоті!
Туалетний столик із дзеркальцем у стильній, бірюзовій рамі виглядає дуже елегантно і стане гордістю будь-якої малечі. Всі деталі виготовлені з високоякісного пластику, якість якого підтверджена відповідними сертифікатами. Варто зауважити, що матеріал досить міцний, завдяки чому столик надовго збереже свій зовнішній вигляд і не деформується.
Радує високий ступінь деталізації, на стільниці передбачені спеціальні виїмки для зберігання прикрас. Висувна скринька, розташована під столиком, оснащена незвичайною ручкою у вигляді черепашки. Набір має звукові ефекти. Натискаючи на кнопку – серце починає грати весела музика, а на дзеркалі з'являється принцеса. Для дівчаток, які наслідують своїх мам, люблять робити макіяж, зачіски, і з ранніх років люблять "крутиться". перед дзеркалом цей набір просто необхідний! Граючи з таким трюмо, маля зможе не тільки весело провести час, але й розвинути фантазію, проявити почуття стилю і навчиться доглядати за собою.
Для світлових та звукових ефектів потрібно 3 батарейки ААА (у комплект не входять)
Розмір упаковки: 43х54х9,5 см
Габарити іграшки: 66/45/28 сантиметрів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Бірюзовий |
| Розміри | |
| Висота | 660 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 280 мм |
- Ціна: 1 428 ₴
- Спосіб упаковки: 1899786894
- Немає в наявності
- Код: 008-937
Трюмо для дівчинки Limo Toy (66-45-28см, дзеркало зі звуком, світло, фен, аксесуари) 008-937
1 428 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний

