

Винятково розкішний дизайн, вдало підібране поєднання кольорів, великий набір додаткових ігрових елементів, цікавий функціонал і багато іншого знайде Ваша юна леді в одному подарунковому наборі "Beauty Angel".
Унікальність трюмо полягає в сенсорній кнопці, що відкриває перед маленькою красунею чарівне дзеркальце, варто лише піднести долоню до кришталевого серця.
Особливості:
- трюмо виготовлено з міцного пластику, здатного витримати активну експлуатацію та вагу дитини;
- виконано у стильному поєднанні кольорів;
- має напівпрозорі елементи, які надають іграшці вишуканості;
- висувна скринька допоможе малюкам надійно зберігати маленькі дрібнички;
- "родзинкою" трюмо є сенсорна кнопка з підсвічуванням у вигляді серця, що відкриває та закриває дзеркало;
- відтворює звукові ефекти;
- стільниця по периметру обладнана яскравим підсвічуванням;
- в комплекті з трюмо представлений зручний маленький стільчик;
- у наборі дитина також знайде цілий комплект для створення неповторних образів: фен, гребінець, намисто, кільця, обруч та пляшечки, що імітують косметичні засоби;
- трюмо працює від 3-х батарейок типу "АА" (не додаються).
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 15 |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 760 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 340 мм |
- Ціна: 1 596 ₴
- Спосіб упаковки: 1899786895
- Немає в наявності
- Код: MR 008-988
Трюмо зі стільчиком Limo Toy (57-34-76см, 15 предметів, реагує на руку, проявляється картинка, музика, світло)
1 596 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний

