
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір дитячого трюмо для дівчинки у дизайні, що виділяється. Набір виконаний у вигляді валізи на колесах, і все це стилізовано під карету. Але не це найголовніше у наборі. Дитячий набір для ігор в доктора складається з 31 предметів (бутафорська косметика, засоби по догляду за собою). А ще кожною з його трансформацій (їх 4) можна грати окремо - візок, валіза, стіл, кошик.
Така трансформація в 4 різні типи іграшок суттєво урізноманітнює ігри не лише з самим набором іграшкової косметики, але й з різними видами самої іграшки.
Розмір в упаковці: 36 х 22 х 20 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 31-50 |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 1 223 ₴
- Спосіб упаковки: 1899786899
- Немає в наявності
- Код: 25714
Трюмо для дівчинки 4в1 (карета 34см/валіза/сумка/кіоск, аксесуари, 31 предмет) 25714
1 223 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

