


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трюмо-стелаж дитячий 25744 - це чудовий ігровий центр для дівчаток у вигляді туалетного столика. У комплект з трюмо входять фен і додаткові аксесуари. Ваше маля зможе милуватися на своє відображення в дзеркалі і чепуритися. Граючи з трюмо дівчинка почуватиметься справжньою принцесою.
Характеристики:
- Тип: дитяче трюмо
- Вік: від 3 років
- Матеріал: пластик
- Складається у валізу
- Кількість предметів: 42
- Розмір упаковки: 25х17х13 см
- Упаковка: картонна обгортка
- Колір: різні кольори
Комплектація:
- Трюмо-стелаж
- Фен
- гребінець
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 31-50 |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 732 ₴
- Спосіб упаковки: 1899786900
- Немає в наявності
- Код: 25744
Трюмо стелаж для дівчинки (фен, гребінець, окуляри, флакони, 42 предмети, стіл складається в сумку-валізу) 25744
732 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

