
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір для дівчаток, дитячий туалетний столик з дзеркалом та аксесуарами. Красиве трюмо рожевого кольору, безсумнівно, сподобається вашій маленькій принцесі.
Прекрасне трюмо з гарними декораціями та оригінальними поличками стане чудовим подарунком для маленької принцеси. Туалетний столик оснащений музичними та світловими ефектами.
У комплекті:
- Дзеркало (виявляється зображення)
- Столік
- стульчик
- Фен на батарейках
- аксесуари
- Розміри столу: 31-45-в73см
- Розміри стільця 27-27-в18см
- Розміри упаковки: 46-67-13см
- Матеріал: пластмаса
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 730 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 310 мм |
- Ціна: 2 267 ₴
- Спосіб упаковки: 1899786905
- Немає в наявності
- Код: 88015A
Трюмо зі стільчиком (31-45-в73см, звук, світло, проявляється картинка, механічний фен) 88015A
2 267 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

