




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий набір Перукарня для тварин 14P01 Грумер з аксесуарами (43 перед) Складається в чемодан
Ваша дитина обожнює тварин – тоді ігровий набір стане для нього чудовим та дуже корисним подарунком.
Габаритні розміри 52-29-в58см
Стійка є чудово деталізованим ігровим набором, що складається з:
- - Мийки тече вода
- бритва заводна,
- фен,
- щітка,
- ножиці,
- гребінець,
- тварини 3 шт-11см
Усього 43 предмети
Складається у валізу на колесах
Кухня стане ідеальним подарунком для ваших діток, який підготує їх до дорослого життя, навчить користуватися іграшковими побутовими приладами та сприятиме розвитку акуратності, господарності та дрібної пальчикової моторики.
- Упаковка: Коробка 42-53-18,5см
- Вік: від 3 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 31-50 |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Перукар, салон краси |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Бірюзовий |
| Розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Ширина | 290 мм |
- Ціна: 2 229 ₴
- Спосіб упаковки: 1899786909
- Немає в наявності
- Код: 14P01
Ігровий набір перукаря для тварин (52-29-в58см, миття-ллється вода, бритва заводна, 43 предмети) 14P01
2 229 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю


