
Туалетний столик на 4-х ніжках зі стільцем виконаний із пластику в приємних рожевих відтінках. На стільниці вбудовані підставки під флакончики та косметику.
Дзеркало туалетного столика обладнане функціональною кнопкою, яка відповідає за підсвічування в 4-х режимах: червоне, синє, фіолетове та різнокольорове миготливе. Також у комплекті передбачена чарівна паличка, яка перемикає підсвічування та включає музику, досить просто прикласти її до дзеркала.
Фен, який передбачений у комплекті, працює зовсім як справжній, що безсумнівно порадує будь-яку дитину.
Фен працює від 1-ої батарейки типу «АА» 1.5V (не входить у комплект).
Ефекти працюють від 3-х батарейок типу «АА» 1.5V (не входять до комплекту).
Комплектація:
• Деталі трюмо;
• Деталі стільчика;
• Фен;
• Аксесуари;
• Аркуш з наклейками.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 680 мм |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 250 мм |
- Ціна: 1 597 ₴
- Спосіб упаковки: 1919060125
- Немає в наявності
- Код: 661-124
Дитячий ігровий набір Трюмо 661-124 (про стільчик, світло, звук, сенсорна паличка, фен, з аксесуарами)
1 597 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний

