



Вирушайте в дивовижний світ знань та незабутніх подорожей з нашим дитячим рюкзаком! Цей чарівний аксесуар призначений для активних і мрійливих дітей, готових досліджувати світ у всій його красі. Ергономічність, зручність, безліч кишень та відмінний дизайн дозволять втілити усі свої фантазійні сюжети та ігрові пригоди. А незвичайний брелок у формі єдинорога додасть частинку чаклунства у повсякденність. Такий рюкзак стане ідеальним компаньйоном у прогулянках та подорожах!
Особливості:
- оригінальний сучасний дизайн;
- приємне забарвлення кольору в яскравих відтінках;
- мила ілюстрація з улюбленими дитячими персонажами;
- зручна передня кишеня;
- дві бічні кишені призначені на змійці спеціально для пляшок з водою тощо;
- великий ергономічний відсік;
- головний відсік обладнаний всілякими внутрішніми кишенями;
– виконаний із приємних текстильних матеріалів.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 42 см |
| Глибина | 30 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 13 см |
- Ціна: 600 ₴
- Спосіб упаковки: 1934048690
- В наявності
- Код: C 57485
Шкільний рюкзак (30х42см) C 57485
845 ₴
600 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний

