

Іграшкове трюмо "Dressing Table" - сповнена мрія кожної маленької модниці. Юна користувачка зможе експериментувати зі своїми образами, перетворюючись на відому зірку чи королівське обличчя.
У верхній частині трюмо розташована кнопка, натискання якої активує чарівний звук та підсвічування дзеркала. Трюмо має вишуканий дизайн, витончені лінії, ажурні декоративні вставки та ніжні відтінки роблять його найкращим місцем для перетворень маленької принцеси. Воно зробить щодня святковим та особливим, а юну леді – . щасливою та задоволеною.
Особливості:
– 29 елементів у наборі;
- в комплекті представлений компактний стільчик;
- трюмо обладнано висувною скринькою для зберігання аксесуарів;
- кнопка на дзеркалі активує підсвічування та звуковий ефект;
- ефекти працюють від 2-х батарейок "АА";
- фен працює від 1 батареї "АА" (не додається);
- до набору додаються різноманітні аксесуари та пляшечки, що імітують косметичні засоби;
- яскраві наклейки для самостійної декорації іграшки.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 740 мм |
| Довжина | 455 мм |
| Ширина | 290 мм |
- Ціна: 1 453 ₴
- Спосіб упаковки: 1961271360
- Немає в наявності
- Код: 678-610 A
Дитяче трюмо зі стільчиком (29 елементів, звук, підсвічування, фен на батарейках, аксесуари) 678-610 A
1 453 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний

