

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прекрасна іграшка від ТМ "nok Toys" - це фарбовий гараж на 3 бокси , з яким малюк вже не зможе розлучитися. Завдання маленького автомеханіка – загнати машинки в ремонтний бокс, відремонтувати їх і знову відправити в дорогу, виконувати свою роботу.
Особливості :
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- гараж складається з 3-х боксів, що відкриваються;
- ролети кожного боксу підходять до кольору машинки;
- кожен бокс оснащений з'їздом та механізмом, що запускає машинку;
– зверху розташовується ручка, щоб іграшку було зручно переносити з місця на місце або брати із собою на прогулянку.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Technok Toys |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 140 мм |
| Довжина упаковки | 275 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 145 мм |
- Ціна: 527 ₴
- Спосіб упаковки: 1986763588

