
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Активні ігри завжди корисні, особливо для підростаючого організму. Для таких ігор існує безліч різноманітних іграшок та наборів.
Арбалет із 3 стрілами-присосками 9821 відноситься до спортивної серії іграшок для хлопчиків.
У комплект з арбалетом та стрілами входить оптичний приціл, що працює від батарейок типу AG13 (входять до комплекту).
Яскравий дизайн арбалета обов'язково приверне увагу дитини.
Іграшка розвиватиме такі позитивні навички, як точність і спритність, тренуватиме координацію.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Арбалет |
| Тип боєприпасів | Присоски |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 330 мм |
| Довжина упаковки | 360 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
- Ціна: 437 ₴
- Спосіб упаковки: 1992178270

