




Отримавши у подарунок такий набір, кожна дівчинка зможе відчути себе справжньою принцесою. Набір включає безліч аксесуарів, таких як: гребінець, фен, праска для волосся і прикраси для дівчинки. З ними маля зможе зробити стильний образ собі і своїм лялькам. Дзеркало має світлові та звукові ефекти.
У ході гри з трюмо розвивається дрібна моторика, уява, сприйняття кольору та комунікативні навички дитини, дівчинка вчиться проводити час віч-на-віч із собою або з друзями, отримуючи від цього задоволення. Усі деталі набору виготовлені з безпечних матеріалів.
У комплекті:
- столик із дзеркалом
- стільчик
- фен
- гребінець
- браслети
- кільця
- баночки
- наклейки
Функції:
- звук
- світло
Батарейки 3 шт. типу АА в комплект не входять
Упаковка: коробка
Розмір столика 68-60-34см
Розмір упаковки: 74-53-8см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 680 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 340 мм |
- Ціна: 1 906 ₴
- Спосіб упаковки: 1992385392
- Немає в наявності
- Код: M 0395 U/R
Трюмо зі стільцем Limo Toy (68-60-34см, фен, косметика, аксесуари, звук, світло) M 0395 U/R
1 906 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний


