




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трюмо зі стільчиком 008-923A - захоплюючий ігровий набір для маленьких любительок краси. Трюмо є симпатичним косметичним столиком з круглим дзеркалом. На столику знаходиться висувна скринька, куди дівчинка зможе скласти свої аксесуари та косметику.
У комплекті є фен, який може видувати повітря як справжнє. Фен працює від батарейок (не входить у комплект). Дзеркало виконано із безпечного матеріалу.
У комплекті: трюмо, фен, гребінець, шпильки та різні флакончики з косметикою.
Розмір трюмо 53-60-24 см, у складеному стані - валіза на колесах, яка легко трансформується та розкладається у трюмо на ніжках.
- трюмо має звукові та світлові ефекти,
- на батарейках до комплекту не входить
- у коробці 30-36-14см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 240 мм |
- Ціна: 825,06 ₴
- Спосіб упаковки: 1996981093
- Немає в наявності
- Код: 008-923A
Трюмо для дівчинки 2в1 (світло, звук, фен, гребінець, у валізі) 008-923A
825,06 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю



