




У валізі на коліщатках може трансформуватися в невелике трюмо з дзеркалом, так само можна носити як рюкзак.
У комплекті:
- праска
- гребінець
- корона
- накладні нігті
- окуляри
- шпильки
- бігуді
- аксесуари
Функції:
- звук
- світло
Батарейки 3 шт. типу АА в комплект не входять
Упаковка: коробка 49, 5*15*33см
Ця зручна валізка на коліщатках легко трансформується в робоче місце стиліста. Тут є все, що потрібно для модних образів - інструменти та аксесуари. Можна дивитися на свою роботу через вбудоване дзеркало. Такі ігри сприяють розвитку гарного смаку у дитини, дрібної моторики та навичок спілкування. Всі деталі виготовлені з безпечних матеріалів, а звук і світло працюють за допомогою батарейок (3 шт. АА, в комплект не входять).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hola |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 789,57 ₴
- Спосіб упаковки: 1996981097
- Немає в наявності
- Код: L666-25
Трюмо для дівчинки (валіза-трюмо, музика, підсвічування, окуляри, аксесуари) L666-2
789,57 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний





