
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожна маленька принцеса мріє про свій куточок, де вона зможе наводити красу собі та своїм лялькам. У розібраному вигляді іграшка є справжнім туалетним столиком із дзеркалом та набором аксесуарів. Трюмо компактно збирається в рюкзак, який малюк зможе носити із собою.
Рюкзачок легко носити із собою куди завгодно, це супер-економія місця. Підходить для розвитку уяви дитини та покращення загального навчання.
У комплекті :
- столик із дзеркалом
- собачка
- ножиці
- фен
- гребінець
- аксесуари
- наклейки
Упаковка: рюкзак 25, 5*13*25 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Блакитний |
| Розміри | |
| Висота | 255 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 589,76 ₴
- Спосіб упаковки: 1997137297
- Немає в наявності
- Код: 8117P
Трюмо для дівчинки в рюкзаку (фен, гребінець, собачка, аксесуари) 8117P
589,76 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

