
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожна маленька принцеса мріє про свій куточок, де вона зможе наводити красу собі та своїм лялькам. У розібраному вигляді іграшка є справжнім туалетним столиком із дзеркалом та набором аксесуарів. Трюмо компактно збирається в рюкзак, який малюк зможе носити із собою.
Рюкзачок легко носити із собою куди завгодно, це супер-економія місця. Підходить для розвитку уяви дитини та покращення загального навчання.
Розмір столика 39.5*30.5*40.5см
У комплекті :
- столик із дзеркалом
- ножиці
- фен
- гребінець
- аксесуари
- наклейки
Упаковка: рюкзак 25.5*13*25 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 405 мм |
| Довжина | 305 мм |
| Ширина | 395 мм |
- Ціна: 521,13 ₴
- Спосіб упаковки: 1997789264
- Немає в наявності
- Код: 8115P
Трюмо для дівчинки в рюкзаку (фен, гребінець, аксесуари) 8115P
521,13 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

