




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожна маленька принцеса мріє про свій куточок, де вона зможе наводити красу собі та своїм лялькам. У розібраному вигляді іграшка є справжнім туалетним столиком з дзеркалом, і набором аксесуарів. Трюмо компактно збирається у валізу, яку маля зможе носити з собою.
Розмір трюмо у зібраному вигляді 34*14*44 см
У комплекті:
- столик із дзеркалом
- гребінець
- фен
- іграшкова косметика
- браслети
- кільця
- наклейки
26 предметів
Упаковка: валіза 21*12.5*20 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 21-30 |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 442,76 ₴
- Спосіб упаковки: 1997789274
- Немає в наявності
- Код: 8256P
Трюмо для дівчинки у валізі (трансформується в сумку, з аксесуарами, 26 предметів) 8256P
442,76 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю




