
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей красень стане безперечним аргументом у захоплюючих сюжетних ігор! Сучасний арбалет складається з двох частин і може стріляти в м'які патрони, кульки та стріли. Неперевершений дизайн та додаткові звукові та світлові ефекти зроблять процес гри більш цікавим та видовищним.
Особливості:
- 2в1: автомат та арбалет;
- хороша деталізація поверхні зброї;
- включає 3 види патронів;
- висока дальність стрілянини;
- зручна та ергономічна форма;
- підсвічування та звуковий супровід стрілянини;
- тренує влучність, координацію рухів та кмітливість;
- додаткові ефекти працюють від 2 батарейок типу АА (у комплект не входять);
– виконаний із первинного пластику.
Комплектація:
- зброя;
- 3 стріли;
- 12 кульок;
– 4 м'які патрони.
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація мішенню | Так |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Арбалет |
| Тип боєприпасів | Присоски |
| Тип живлення | Батарейки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 320 мм |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 675 ₴
- Спосіб упаковки: 2003052290
- Немає в наявності
- Код: SP 949-14
Арбалет дитячий (2 кольори, 3в1, стріляє кульками, м'якими патронами, стрілами, звук, підсвічування) SP 949-14
675 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

