
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подаруйте своєму юному стрілку класну функціональну іграшку, таку як арбалет ZY 1907 А. Це вам не звичайна цибуля з тятивою, це класна механічна спортивна техніка, що дозволяє розвинути влучність, твердість рук, а також весело і з користю провести годину з батьком!
Арбалет ZY 1907 А працює від 2-х батарейок типу AG13, які забезпечують іграшку лазерним прицілом та йдуть у комплекті.
Подаруйте своєму юному стрілку захопливу гру, яка стане чудовим тренуванням багатьох корисних якостей і забезпечить безліч годин веселого та цікавого проведення часу на свіжому повітрі!
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 6 років |
| Особливості | Лазерний приціл |
| Стан | Новий |
| Тип | Арбалет |
| Тип живлення | Батарейки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 120 мм |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Ширина упакування | 480 мм |
- Ціна: 877 ₴
- Спосіб упаковки: 2004866357
- Немає в наявності
- Код: ZY 1907 А
Дитячий арбалет (лазерний приціл, на батарейках, коробці) ZY 1907 А
877 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

