



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна гра Shantou Sports 7 в 1 включає універсальне ігрове поле, яке завдяки аксесуарам у комплекті можна видозмінювати для шести популярних спортивних ігор.
Ігри підходять компанії від двох до чотирьох гравців. Цікаво влаштовувати повномасштабні турніри навиліт, вигадуючи при цьому якийсь солодкий приз.
Такий набір стане чудовим подарунком любителю настільних спортивних ігор.
Особливості Настільної гри :
- більярд, хокей, баскетбол, гольф, боулінг, керлінг, футбол;
- для людей різного віку та з різними уподобаннями;
- значно урізноманітнює дозвілля з сім'єю чи друзями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shantou |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал столу | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільний футбол |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 275 мм |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 120 мм |
- Ціна: 1 809 ₴
- Спосіб упаковки: 2014301313
- Немає в наявності
- Код: S2112
Ігровий столик 7в1 (7 настільних ігор, більярд, хокей, баскетбол, гольф, боулінг, керлінг, футбол) S2112
1 809 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

