

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленькі любителі настільних ігор прийдуть у неймовірне захоплення, як тільки побачать нову іграшкуБільярд 2384. Чудовий Настільний більярд такий схожий на справжній, як у дорослих, що діти із задоволенням приступлять до захоплюючих змагань у спробах забити кулі у лузи.
За допомогою цієї гри ви легко відвернете свою дитину від його улюблених гаджетів. На такому мініатюрному столику можна влаштувати справжні змагання між друзями чи родичами. Це позитивно позначиться на розвитку малюка, потренує його дрібну моторику, координацію рухів.
Розмір столу 51х10х31см
Розмір коробки 52*32*5, 5см
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал столу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Більярд |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Колір ігрового поля | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 55 мм |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 320 мм |
| Комплектація | |
| Кий | 2 шт. |
| Трикутник | 1 шт. |
- Ціна: 1 129,26 ₴
- Спосіб упаковки: 2014301316
- Немає в наявності
- Код: 2384
Настільний більярд дерев'яний (розмір столу 51х10х31см, кий 2шт, кулі, косинець) 2384
1 129,26 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

