



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна гра ідеально підходить для вироблення спортивних навичок, реакції та моторики рук.
Ігровий набір розвиває швидкість мислення, активізує мозкову та м'язову діяльність. За допомогою гри юні хлопці відточать свою майстерність, швидкість реакції та відчують себе професійними гравцями.
Функції:
- світлові ефекти,
- звукові ефекти.
Для роботи іграшки необхідні три батареї типу “ААА 1.5V не входять в комплект.
Розмір упаковки: 45 х 6 х 40 см
Упаковка: коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 4 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 400 мм |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Пластик |
| Тип гри | Баскетбол |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 902,77 ₴
- Спосіб упаковки: 2014301320
- Немає в наявності
- Код: ZY1901
Настільний баскетбол (світло, звук, на батарейках, м'ячики) ZY1901
902,77 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

