




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий набір для гри у аеро-хокей — це справжній вибух веселощів та захоплюючої гри прямо в дитячій кімнаті! Малюки зможуть відчути себе чемпіонами, змагаючись хто кращий гравець у хокейному турнірі. Такий набір стане чудовим способом провести час із друзями чи родиною, даруючи емоції змагання та радість перемоги.
Комплектація:
- Деталі для збирання ігрового поля.
- Штовхачі (2 шт);
- Ковзаюча аеро-шайба.
Особливості:
- Аерохокей має привабливий дизайн, що створює атмосферу справжнього спортивного змагання.
- Аеро-шайба на повітряній подушці забезпечує плавне ковзання по ігровоу полю.
- Ігрове поле з воротами легко збирається з деталей, створюючи реалістичну арену для двох гравців.
- Дві зручні штовхачі з ручками дозволяють комфортно керувати шайбою та тренувати спритність.
- Виготовлений з безпечних та міцних матеріалів, стійких до активних ігор.
Розвиток: Такий набір стане чудовою розвагою, що розвиває координацію, уважність, мислення, спритність, командний дух і любов до спорту.
Шайба працює від 2х батарейок типу ААА (не входить до комплекту)
Упаковка: коробка.
Розміри:
- Розмір упаковки: 31х6,3х26,5 см
- Розмір поля: 77х52х9 см
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження ;
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал плити ігрового поля | Пластик |
| Матеріал столу | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільний хокей |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Колір ігрового поля | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 770 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 365 мм |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 63 мм |
- Ціна: 717 ₴
- Спосіб упаковки: 2014301327
- Немає в наявності
- Код: 789-36A
Настільний хокей (аеро-шайба, штовхачі, поле: 77х52х9 см) 789-36A
717 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

