

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ласкаво просимо до захоплюючого сучасного світу трансформації, де звичайний трейлер стає символом сили, доблесті та нескінченних можливостей!
Ця ігрова модель увібрала в собі всю міць і силу своїх попередників, і, до того ж, має абсолютно нові, вражаючі можливості. Спеціально розроблена техніка здатна за лічені хвилини легко перетворюватися з трейлера на потужного бойового робота, готового до битви зі злом!
Особливості:
- ефектна автоматична трансформація;
- плавні довільні рухи;
- колеса вільного ходу;
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Синій |
| Ширина | 100 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 290 мм |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 115 мм |
- Ціна: 1 017 ₴
- Спосіб упаковки: 2016445594

